با سیاه چادر ۵ ستاره آشنا شوید

۳ مرداد ۱۳۹۵ 0 31097

گوت که مال به معنی برپایی سیاه چادر عشایر است. اسم هتلی ۵ ستاره در سمنان که تنها چند روز از افتتاحش می‌گذرد.

گوت که مال اولین هتل ۵ ستاره کشور است که بزرگ‌ترین و مجهزترین مجموعه‌ پارک آبی سر پوشیده را دارد. تنها هتل تفریحی در مسیر تهران- مشهد.

در گوت که مال در یک شهر کوچک اقامت می‌کنید. اینجا همه چیز برای داشتن اقامتی شیرین مهیاست. از سوئیت‌های راحت و زیبای هتل گرفته تا امکانات تفریحی و پذیرایی‌اش.

از امکانات مختلف هتل گوت که مال، برویم سراغ چیزی که آن را خاص کرده است. همان پارک آبی سرپوشیده که از نظر تجهیزات و زیربنا بزرگ‌ترین پارک آبی کشور است.

در پارک آبی گوت که مال می‌توانید حس‌های متفاوت لذت، هیجان و آرامش را با هم تجربه کنید. مثلاً به چاله فضایی بروید و در سرسره جذابش به اوج هیجان برسید. رودخانه مجموعه گوت که مال فضایی است که حس دریای شمال را در شما زنده می‌کند. این حس همراه با صدای امواج و موج سواری در استخر موج نیز به شما دست می‌دهد. سرسره‌های سرعتی برای شما است که قلبتان مثل ساعت کار می‌کند. در گوشه‌ای از پارک یک نقطه با طرح صخره وجود دارد که با پله‌هایی شما را به طبقه زیرینش هدایت می‌کند. اینجا همان سونا و جکوزی هتل است که برای نشاط و شادابی شما در نظر گرفته شده.

در بالای محوطه موج‌های آبی فست فودی با ظرفیتی خوب است که با انواع برگرها و ناگت­ ها قوایی دوباره به شما می‌دهد.
از دیگر امکانات هتل رستوران ایرانی و فرنگی، کافی شاپ لابی هتل، سالن همایش و تالار پذیرایی است.
هتل گوت که مال مژده‌ای برای مسافران تهرانی که زائر امام رضا هستند. آن‌هایی که دلشان هوای جنگل ابر شاهرود و شهر سمنان را کرده است.

مسافرانی که در مسیر آزاد راه تهران به مشهد می‌روند و درست از کنار پارک گلستان می‌گذرند می‌توانند از بلوار بسیج داخل شهر سمنان شوند و با اقامتی لذت‌بخش خستگی را از تنشان بیرون کنند.